kombinace artprintů 10

 

Gallery wall zahalena v kráse magnolií

 

Vytvořili jsem pro Vás krásné art printy Magnolií z flower collection. Nebývalou ladnost květů jsem v naší Gallery wall doplnili novinkami z naší typografie, kterým spojení čistému typografickému minimalismu a křehkosti květů velmi sluší.

kombinace artprintů 11
Něžná gallery wall

Pro jemně laděnou ložnici jsme vytvořili černobílou Gallery wall. Balanc mezi černobílými motivy květin vytvořili art printy z nové kolekce typography.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 12
Ladnost květinových motivů

Ladná kombinace obrazů z Flower collection vypadá v interiéru nad sedačkou anebo postelí opravdu nádherně. Tři velké formáty 50×70 cm nechají vyniknout všem detailům a plnosti barev a zútulní Váš domov.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 13

 

Ready to hang

 

Abychom Vám ušetřili čas, máte nyní možnost  si k objednávce obrazových rámů přidat i balení háčku s hmoždinkou. Háček pasuje do malých i velkých rámů a skobička je vhodná pro běžné typy stěn. 

kombinace artprintů 14

 

Novinky z černobílých motivů

 

Černobílá kolekce rostlinných a květinových motivů se nám nově rozrostla o jemný motiv krásného organického bavlníku. Obraz s názvem Bio najdete spolu s ostatními novinkami v kategorii  flower collection.

kombinace artprintů 15

 

Rámy  LIGHT & CLASSIC

 

Ve snaze neustálého zlepšování jsme rozšířili nabídku krásných a kvalitních dřevěných rámů. Vyznavači minimalistickém designu tak mohou nově sáhnout po 1 cm tenkém profilu označeným Light. Naopak pro zákazníky preferující klasičtější vzhled nabízíme profil ve standardní šířce rámu 2 cm s názvem Classic. Rozdíl mezi Classic and Light rámy je pouze ve velikosti síle rámu  a to  0,8 mm, materiální  a barevné provedení jsou shodné.


V malých formátech doporučujeme Light, ve větším formátu 50×70 cm záleží na Vašich preferencích. Minimalistické motivy art printů lépe vyniknout v rámech Light, naopak k florálním a scandi motivům doporučujeme volit spíše rámy Classic.

Zároveň jsme velmi nadšeni, že Vám můžeme nově nabídnout i dubové rámy pro dokonalé ladění v interiéru a ještě více šmrncu ve stylu scandi.

kombinace artprintů 16

 

Novinky leden 2020

 

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit kolekci art printů vybraných světových metropolí, která ať už samostatně, nebo jako součást gallery wall skvěle zapadne především do městských interiérů Vašich domovů.

 

Pantone Color of the Year 2020: Classic Blue

 

Jako každý rok vyhlašují experti z firmy Pantone barvu roku. Pro tento rok byla zvolena  barva Classic Blue. A co k výběru nové barvy říkají designéři z Pantone ?

“Již více než 20 let ovlivňuje barva roku Pantone vývoj produktů a rozhodnutí o nákupu v různých průmyslových odvětvích včetně módy, bytového textilu a průmyslového designu, jakož i balení produktů a grafického designu. Nadčasový a pevný modrý odstín  PANTONE 19-4052 Classic Blue je elegantní ve své jednoduchosti. Připomíná oblohu za soumraku. PANTONE 19-4052 Classic Blue, svými vlastnostmi podněcuje  a provokuje myšlenky. Zdůrazňuje naši touhu po spolehlivém a stabilním základu, na kterém můžeme stavět, když překročíme práh do nové éry.PANTONE 19-4052 Classic Blue je vtisknuta do našich duší jako uklidňující barva. Přináší lidskému duchu pocit klidu a nabízí útočiště. Usiluje o soustředění a překládá čistotu, znovu soustředí naše myšlenky.”

My se těšíme až Vám v průběhu roku přineseme novinky inspirované touto barvou.

Zdroj: pantone.com

barva roku
kombinace artprintů 17

 

Novinky září 2019

 

V září jsme pro představili naši novou kolekce Sea Collection. Kresebné motivy korálů jsou krásně kombinovatelné s našimi geometrickými motivy. Zlatavé odstíny barev sluší tak například vizuální kombinaci art printů Honey, Wish a Coral I.

kombinace artprintů 18

 

Jak na kombinaci formátů?

 

Mnohé z nás nepotěší fakt, že kombinovat se dá na tisíce způsobů. Může mít tak rozmýšlení o vybírání velikostí obrazů vůbec konec? Právě delikátní poměr stran obrazů s formáty 30×40 cm a 50×70  cm, které naše studio nabízí, k sobě krásně ladí. Ať  preferujete kombinování spíše bláznivějším způsobem anebo podle pravidel geometrie, máme pro Vás vizuální tip. Zvolte velký formát 50×70 cm a doplňte jej sobě menšími formáty. Nemusíte je k sobě zarovnat spodními okraji rámů, velmi stylově na stěně vypadá i uspořádání, které jsem pro Vás přichystali. Uspořádání je zlatou střední cestou mezi bláznivějším a geometrickým rozvržením.

Novinky května 2019

 

Jarní měsíce nás znovu vtáhly zpět do cestovatelské nálady, nezbývalo než se nechat zlákat dobrodružnou náladou a připravit pro Vás další cestovatelské mapy měst. Tentokrát jsme však sáhly i po výraznější sytě žluté a korálové barvě. Pro všechny vášnivé cestovatele jsme přidali i vzdálené kouty světa Mexico City, Jakarty i severoamerických měst.

kombinace artprintů 19
Novinky dubna 2019

 

Velmi často se nás ptáte, kterou barvu rámu bychom doporučili k jemným květinovým motivům z nové kolekce letošního dubna.  Bílá versus černá? Klasický bílý rám obrazu přidá  motivu jemnost, přitom není potřeba se obávat, že by i na minimalistický obrazech rám nebyl znát a obraz by na stěně zanikly. Hloubka rámu Vám vytvoří  přirozený stín a obraz od stěny vystoupí. Bílá varianta je oproti  černé ohleduplnější ke svému okolí, tlumí a začleňuje motiv do prostoru. Působí jemnějším a elegantnějším dojmem. Černá barva je současným trendem v interiérovém designu. Je kontrastní a zvýrazňuje místo zavěšení obrazů i samotný motiv, celkově působí městským dojmem. Rádi byste znali i náš názor? Sdílejte s námi fotografie interiéru a místa zavěšení emailem, rádi se podíváme s Vámi a pomůžeme Vám vybrat pro Vás nejvhodnější variantu.

kombinace artprintů 20
kombinace artprintů 21
Kouzlo prémiového papíru spolu s profesionální tiskovou technologií?

 

Nejen na našich rostlinných motivech  v čistých sytých odstínech  zelené barvy,  bychom se bez profesionální technologie tisku a celosvětově známé značky Canon neobešly. Tiskneme na prémiový papír Canon satin vysoké gramáže 300 g, abychom nechaly vyniknout kvalitě, stálosti barev i profesionální technologii tisku s rozlišením  až do výše 2 400 dpi,  kterou při tisku používáme. Naše značka spolupracuje s českými profesionálními tiskárnami a naše tisky jsou tak lokálním produktem.

kombinace artprintů 22

 

Vytvořte si svoji vlastní galerii.

 

I my jsem náš slogan vzali doslovně, vyhrnuli rukávy a v únoru jsem se pustili do kombinování nových obrazů  ze  série pink collection s našimi oblíbenými rostlinnými motivy i motivem francouzské metropole.  Naše kolekce jsou opravu krásně kombinovatelné a nezbývá než si najít tu Vaší originální.

Z NAŠE INSTAGRAMU #laformacz

 

kombinace artprintů 23
kombinace artprintů 24
kombinace artprintů 25
kombinace artprintů 26
kombinace artprintů 27
kombinace artprintů 28
kombinace artprintů 29
kombinace artprintů 30
kombinace artprintů 31
kombinace artprintů 32
kombinace artprintů 33
kombinace artprintů 34
kombinace artprintů 35
kombinace artprintů 36
kombinace artprintů 37
kombinace artprintů 38
kombinace artprintů 39
kombinace artprintů 40
kombinace artprintů 41
kombinace artprintů 42
kombinace artprintů 43
kombinace artprintů 44
kombinace artprintů 45
kombinace artprintů 46
kombinace artprintů 29
kombinace artprintů 41
kombinace artprintů 35
kombinace artprintů 23
kombinace artprintů 24
kombinace artprintů 30
kombinace artprintů 36
kombinace artprintů 42
kombinace artprintů 25
kombinace artprintů 31
kombinace artprintů 37
kombinace artprintů 43
kombinace artprintů 26
kombinace artprintů 32
kombinace artprintů 34
kombinace artprintů 46
kombinace artprintů 40
kombinace artprintů 27
kombinace artprintů 45
kombinace artprintů 28