kombinace artprintů 55

 

Gallery Wall jemně typografická

V kombinace obrazů s typografickými motivy mohou vyniknout Vaše oblíbené iniciály spolu s jemností květin.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 56

 

Gallery Wall in black and white

Geometrické novinky inspirované rozlehlostí a energií oceánů nakombinované s typografickými motivem krásně ladí mezi dřevěnými prvky interiéru.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 57

 

Skandinávský styl ve Vašem oblíbeném koutku

 

I zašitý koutek v interiéru můžou ovládnou Vaše oblíbené motivy. My jsme na jeden nezapomněli a dotvořili jsem jej obrazy ze skandinávské kolekce.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 58

 

 Gallery wall ve oddané v bilé

 

Horizontální rozložení obrazů v kombinací tří obrazů sluší opravdu každému prostoru. Nežně sněhové motivy orchidejí se krásně dají kombinovat s motivy z kolekce citátů.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

 

 Gallery wall ve stylu “Botanical beauty”

 

V krásných čtvercových formátech z naší kolekce rostlin můžete vytvořit originální kombinaci na Vaši obývací stěnu anebo do Vaší ložnice.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

 

 Nově pro Vás máme obrazy do dětské říše i ve formátu 50×70 cm

 

Doplňte říši svých zlatíček o krásně motivy zvířátek v jemných barevných odstínech.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 59

 

 Gallery Wall do jemně laděného interiéru

 

V interiérech, kde dominují pískové či jemné tóny barev, stěny krásně doplní černobílé motivy. My jsme nadekorovali soukromí ložnice decentními motivy květin spolu s černobílou mapou jedné ze světových metropolí.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 60

 

Scandi Gallery Wall ve formátech 30×40 cm

 

Naše skandinávské motivy jsou plné tónů odlehčených barev. Krásně se kombinují s černobílými motivy a dokáží rozzářit Váš interiér.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

 

Zvířecí motivy do dětského království

 

Pro všechny malé nezbedy máme jemné modré a růžové tóny barev se zvířecí motivy. Jemné barvy se hodí do dětské říše a krásně dodekorují stěny u postýlek.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 61

 

Gallery wall v kombinaci formátů 50×70 cm a 30×40 cm

 

Novinky z černobílých motivů květin v kombinaci větších formátů s těmi menšími vytvoří krásnou dlaždicovou gallery wall.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 62

 

Gallery wall v černobílé

 

Naše černobílé motivy květin jsme doplnili o dvě nádherné téměř nadpozemské kousky. Kombinaci černobílých obrazů s florálními motivy jsem doplnili o krásný citát.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 63

 

Gallery wall zahalena v kráse magnolií

 

Vytvořili jsem pro Vás krásné art printy Magnolií z květinových motivů. Nebývalou ladnost květů jsem v naší Gallery wall doplnili novinkami z našich citátů, kterým spojení čistému typografickému minimalismu a křehkosti květů velmi sluší.

kombinace artprintů 64
Něžná gallery wall

Pro jemně laděnou ložnici jsme vytvořili černobílou Gallery wall. Balanc mezi černobílými motivy květin vytvořili art printy z nové kolekce typography.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 65
Ladnost květinových motivů

Ladná kombinace obrazů z Flower collection vypadá v interiéru nad sedačkou anebo postelí opravdu nádherně. Tři velké formáty 50×70 cm nechají vyniknout všem detailům a plnosti barev a zútulní Váš domov.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

kombinace artprintů 66

 

Ready to hang

 

Abychom Vám ušetřili čas, máte nyní možnost  si k objednávce obrazových rámů přidat i balení háčku s hmoždinkou. Háček pasuje do malých i velkých rámů a skobička je vhodná pro běžné typy stěn. 

kombinace artprintů 67

 

Novinky z černobílých motivů

 

Černobílá kolekce rostlinných a květinových motivů se nám nově rozrostla o jemný motiv krásného organického bavlníku. Obraz s názvem Bio najdete spolu s ostatními novinkami v kategorii  flower collection.

kombinace artprintů 68

 

Rámy  LIGHT & CLASSIC

Ve snaze neustálého zlepšování jsme rozšířili nabídku krásných a kvalitních dřevěných rámů. Vyznavači minimalistickém designu tak mohou nově sáhnout po 1 cm tenkém profilu označeným Light. Naopak pro zákazníky preferující klasičtější vzhled nabízíme profil ve standardní šířce rámu 2 cm s názvem Classic. Rozdíl mezi Classic and Light rámy je pouze ve velikosti síle rámu  a to  0,8 mm, materiální  a barevné provedení jsou shodné.

V malých formátech doporučujeme Light, ve větším formátu 50×70 cm záleží na Vašich preferencích. Minimalistické motivy art printů lépe vyniknout v rámech Light, naopak k florálním a scandi motivům doporučujeme volit spíše rámy Classic.

Zároveň jsme velmi nadšeni, že Vám můžeme nově nabídnout i dubové rámy pro dokonalé ladění v interiéru a ještě více šmrncu ve stylu scandi.

kombinace artprintů 69

 

Novinky leden 2020

 

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit kolekci art printů vybraných světových metropolí, která ať už samostatně, nebo jako součást gallery wall skvěle zapadne především do městských interiérů Vašich domovů.

 

Pantone Color of the Year 2020: Classic Blue

 

Jako každý rok vyhlašují experti z firmy Pantone barvu roku. Pro tento rok byla zvolena  barva Classic Blue. A co k výběru nové barvy říkají designéři z Pantone ?

“Již více než 20 let ovlivňuje barva roku Pantone vývoj produktů a rozhodnutí o nákupu v různých průmyslových odvětvích včetně módy, bytového textilu a průmyslového designu, jakož i balení produktů a grafického designu. Nadčasový a pevný modrý odstín  PANTONE 19-4052 Classic Blue je elegantní ve své jednoduchosti. Připomíná oblohu za soumraku. PANTONE 19-4052 Classic Blue, svými vlastnostmi podněcuje  a provokuje myšlenky. Zdůrazňuje naši touhu po spolehlivém a stabilním základu, na kterém můžeme stavět, když překročíme práh do nové éry.PANTONE 19-4052 Classic Blue je vtisknuta do našich duší jako uklidňující barva. Přináší lidskému duchu pocit klidu a nabízí útočiště. Usiluje o soustředění a překládá čistotu, znovu soustředí naše myšlenky.”

My se těšíme až Vám v průběhu roku přineseme novinky inspirované touto barvou.

Zdroj: pantone.com

barva roku
kombinace artprintů 70

 

Novinky září 2019

 

V září jsme pro představili naši novou kolekce Sea Collection. Kresebné motivy korálů jsou krásně kombinovatelné s našimi geometrickými motivy. Zlatavé odstíny barev sluší tak například vizuální kombinaci art printů Honey, Wish a Coral I.

kombinace artprintů 71

 

Jak na kombinaci formátů?

 

Mnohé z nás nepotěší fakt, že kombinovat se dá na tisíce způsobů. Může mít tak rozmýšlení o vybírání velikostí obrazů vůbec konec? Právě delikátní poměr stran obrazů s formáty 30×40 cm a 50×70  cm, které naše studio nabízí, k sobě krásně ladí. Ať  preferujete kombinování spíše bláznivějším způsobem anebo podle pravidel geometrie, máme pro Vás vizuální tip. Zvolte velký formát 50×70 cm a doplňte jej sobě menšími formáty. Nemusíte je k sobě zarovnat spodními okraji rámů, velmi stylově na stěně vypadá i uspořádání, které jsem pro Vás přichystali. Uspořádání je zlatou střední cestou mezi bláznivějším a geometrickým rozvržením.

Novinky května 2019

 

Jarní měsíce nás znovu vtáhly zpět do cestovatelské nálady, nezbývalo než se nechat zlákat dobrodružnou náladou a připravit pro Vás další cestovatelské mapy měst. Tentokrát jsme však sáhly i po výraznější sytě žluté a korálové barvě. Pro všechny vášnivé cestovatele jsme přidali i vzdálené kouty světa Mexico City, Jakarty i severoamerických měst.

kombinace artprintů 72
Novinky dubna 2019

 

Velmi často se nás ptáte, kterou barvu rámu bychom doporučili k jemným květinovým motivům z nové kolekce letošního dubna.  Bílá versus černá? Klasický bílý rám obrazu přidá  motivu jemnost, přitom není potřeba se obávat, že by i na minimalistický obrazech rám nebyl znát a obraz by na stěně zanikly. Hloubka rámu Vám vytvoří  přirozený stín a obraz od stěny vystoupí. Bílá varianta je oproti  černé ohleduplnější ke svému okolí, tlumí a začleňuje motiv do prostoru. Působí jemnějším a elegantnějším dojmem. Černá barva je současným trendem v interiérovém designu. Je kontrastní a zvýrazňuje místo zavěšení obrazů i samotný motiv, celkově působí městským dojmem. Rádi byste znali i náš názor? Sdílejte s námi fotografie interiéru a místa zavěšení emailem, rádi se podíváme s Vámi a pomůžeme Vám vybrat pro Vás nejvhodnější variantu.

kombinace artprintů 73
kombinace artprintů 74
Kouzlo prémiového papíru spolu s profesionální tiskovou technologií?

 

Nejen na našich rostlinných motivech  v čistých sytých odstínech  zelené barvy,  bychom se bez profesionální technologie tisku a celosvětově známé značky Canon neobešly. Tiskneme na prémiový papír Canon satin vysoké gramáže 300 g, abychom nechaly vyniknout kvalitě, stálosti barev i profesionální technologii tisku s rozlišením  až do výše 2 400 dpi,  kterou při tisku používáme. Naše značka spolupracuje s českými profesionálními tiskárnami a naše tisky jsou tak lokálním produktem.

kombinace artprintů 75

 

Vytvořte si svoji vlastní galerii.

 

I my jsem náš slogan vzali doslovně, vyhrnuli rukávy a v únoru jsem se pustili do kombinování nových obrazů  ze  série pink collection s našimi oblíbenými rostlinnými motivy i motivem francouzské metropole.  Naše kolekce jsou opravu krásně kombinovatelné a nezbývá než si najít tu Vaší originální.

Z NAŠE INSTAGRAMU #laformacz

 

kombinace artprintů 76
kombinace artprintů 77
kombinace artprintů 78
kombinace artprintů 79
kombinace artprintů 80
kombinace artprintů 81
kombinace artprintů 82
kombinace artprintů 83
kombinace artprintů 84
kombinace artprintů 85
kombinace artprintů 86
kombinace artprintů 87
kombinace artprintů 88
kombinace artprintů 89
kombinace artprintů 90
kombinace artprintů 91
kombinace artprintů 92
kombinace artprintů 93
kombinace artprintů 94
kombinace artprintů 95
kombinace artprintů 96
kombinace artprintů 97
kombinace artprintů 98
kombinace artprintů 99
kombinace artprintů 82
kombinace artprintů 94
kombinace artprintů 88
kombinace artprintů 76
kombinace artprintů 77
kombinace artprintů 83
kombinace artprintů 89
kombinace artprintů 95
kombinace artprintů 78
kombinace artprintů 84
kombinace artprintů 90
kombinace artprintů 96
kombinace artprintů 79
kombinace artprintů 85
kombinace artprintů 87
kombinace artprintů 99
kombinace artprintů 93
kombinace artprintů 80
kombinace artprintů 98
kombinace artprintů 81