gallery wall 117

 

Hollywood star na přání

Ke hvězdám se vracíme každý den domů. Věnujte té svojí originální dárek na přání s vlastním jménem a věnováním. Více info najdete v kategorii tipy na vánoční dárky.

gallery wall 118

 

Pro malé princezny

Do dětského království jsme zakomponovali tisk našeho baletního ušáka a malé princezně dotvořili její říši.

gallery wall 119

 

 Kombinace typografie & mapy českého města

Věnujte jako dárek citát plný krásných slov anebo mapu Vašeho oblíbeného města pod vánoční stormeček. Na Vaší obývací stěně budou vypadat parádně.

gallery wall 120

 

Scandinávský styl

Krásná trojkombinace obrazů velkých formátů 50×70 cm s našimi nových skandinávskými motivy. V jemných odstínech barev od béžové, světle narůžovělé, skořicové, karamelové až po sítě olivovou. Skutečně delikátní palet barev v kombinaci s abstraktními či přírodními motivy.

gallery wall 121

 

Minimal & typography

Obrazy s minimalistickým vyzněním a typografie jsou ladnou univerzální kombinací. Vybírejte ze svých nejoblíbenějších citátů, písmen ano číslic a kombinujte nově is mapami českých měst.

gallery wall 122

 

 Romantic room

Romantickou atmosféru můžete podtrhnout květinovým motivem v kombinaci s jedním z našich krásných citátů.

gallery wall 123

 

Dvojkombinace přírody

Rostlinné motivy fikusů jsou reflexem pro duši. Krásná kombinace zelených barev a bílé dokáží skutečný zázrak.

gallery wall 124

 

La forma artprints

Detaily a detaily. Věc, na která nám opravdu záleží a již potřebujeme, abychom byli spokojení a Vy nadšení z Vašich nových tisků.

Prémiový papír se saténovým vzhledem s profesionální technologií jsme spojili s naší kreativitou. Tisky, které nakupujete nám vznikají v našem studiu. Jsou originálem, který jinde nekoupíte.

gallery wall 125

 

 Pinkie room

Absolutně holčičí interiér v němž nemůže chybět jeden z našich citátů.

gallery wall 126

 

Gallery Wall in black and white

Geometrické novinky inspirované rozlehlostí a energií oceánů nakombinované s typografickými motivem krásně ladí mezi dřevěnými prvky interiéru.

gallery wall 127

 

Gallery Wall jemně typografická

V kombinace obrazů s typografickými motivy mohou vyniknout Vaše oblíbené iniciály spolu s jemností květin.

gallery wall 128

 

 Gallery wall ve stylu “Botanical beauty”

 

V krásných čtvercových formátech z naší kolekce rostlin můžete vytvořit originální kombinaci na Vaši obývací stěnu anebo do Vaší ložnice.

gallery wall 129

 

 Gallery wall oděná v bílé

 

Horizontální rozložení obrazů v kombinací tří obrazů sluší opravdu každému prostoru. Nežně sněhové motivy orchidejí se krásně dají kombinovat s motivy z kolekce citátů.

gallery wall 130

 

Skandinávský styl ve Vašem oblíbeném koutku

 

I zašitý koutek v interiéru můžou ovládnou Vaše oblíbené motivy. My jsme na jeden nezapomněli a dotvořili jsem jej obrazy ze skandinávské kolekce.

gallery wall 131

 

 Nově pro Vás máme obrazy do dětské říše i ve formátu 50×70 cm

 

Doplňte říši svých zlatíček o krásně motivy zvířátek v jemných barevných odstínech.

gallery wall 132

 

 Gallery Wall do jemně laděného interiéru

 

V interiérech, kde dominují pískové či jemné tóny barev, stěny krásně doplní černobílé motivy. My jsme nadekorovali soukromí ložnice decentními motivy květin spolu s černobílou mapou jedné ze světových metropolí.

gallery wall 133

 

Scandi Gallery Wall ve formátech 30×40 cm

Naše skandinávské motivy jsou plné tónů odlehčených barev. Krásně se kombinují s černobílými motivy a dokáží rozzářit Váš interiér.

gallery wall 134

 

Zvířecí motivy do dětského království

 

Pro všechny malé nezbedy máme jemné modré a růžové tóny barev se zvířecí motivy. Jemné barvy se hodí do dětské říše a krásně dodekorují stěny u postýlek.

gallery wall 135

 

Gallery wall v kombinaci formátů 50×70 cm a 30×40 cm

 

Novinky z černobílých motivů květin v kombinaci větších formátů s těmi menšími vytvoří krásnou dlaždicovou gallery wall.

gallery wall 136

 

Gallery wall v černobílé

 

Naše černobílé motivy květin jsme doplnili o dvě nádherné téměř nadpozemské kousky. Kombinaci černobílých obrazů s florálními motivy jsem doplnili o krásný citát.

gallery wall 137

 

Gallery wall zahalena v kráse magnolií

 

Vytvořili jsem pro Vás krásné art printy Magnolií z květinových motivů. Nebývalou ladnost květů jsem v naší Gallery wall doplnili novinkami z našich citátů, kterým spojení čistému typografickému minimalismu a křehkosti květů velmi sluší.

gallery wall 138
Něžná gallery wall

Pro jemně laděnou ložnici jsme vytvořili černobílou Gallery wall. Balanc mezi černobílými motivy květin vytvořili art printy z nové kolekce typography.

gallery wall 139
Ladnost květinových motivů

Ladná kombinace obrazů z Flower collection vypadá v interiéru nad sedačkou anebo postelí opravdu nádherně. Tři velké formáty 50×70 cm nechají vyniknout všem detailům a plnosti barev a zútulní Váš domov.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

gallery wall 140
Skvostné magnólie

Skutečné královny mezi květinami jsme zvěčnili na našich artprinech. Dechberoucí krása květů vynikne v každém ladném interiéru.

gallery wall 141
Goldie gallery wall

Jemné, ale svým zlatavým nádechem výrazné jako protipól sytým barvám v interiéru. Obrazy z naší kolekce geometrie ve zlatavých barvách anebo kolekce korálů. Krásně kombinovatelné mezi sebou vzájemně.

gallery wall 142
Vzpomínky na Vaše oblíbená města

Pro milovníky cestování máme kolekci map a měst, ve které můžete vybírat Vaše oblíbené metropole. Vybírat a kombinovat můžete mapy exotických destinací i mateřská města Vašich oblíbených fotbalových klubů.

gallery wall 143
Gallery wall ve stylu scandi

Vytvořili jsme novou kolekci sinati, plnou skořicových, medových, kakaových tónů barev v kombinaci jemně béžové a narůžovo barvy. Obrazy jsou tak opravdovou delikatesou a jsou krásně kombinovatelné mezi sebou.

gallery wall 144

 

Květinová gallery wall

Černobílé květy v krásném detailu je možné kombinovat ve formátech 50×70 cm a 30×40 cm. Černobílá kombinace obrazů je univerzální v různě laděných interiérech a přesto dokáže ozvláštnit a zútulnit Váš domov.

gallery wall 145

 

Solitér v ložnici

Do Vašeho milovaného koutku si můžete zavěsit či opřít jeden z našich obrazů. Solitér v místnosti umí úplné zázraky.

gallery wall 146

 

Solitér ve Vaší jídelně

 

Stěny v místě, kde se schází celá rodina můžete dekorovat i jedním větším solitérem ve velikostí 50×70 cm a zpříjemnit tak atmosféru kolem i tak rušného stolu.

gallery wall 147
Gallery wall

Krásný kombinace větších a menších formátů v obývacím pokoji. Kombinace typografické kolekce, map a motivů motýlů.

gallery wall 148
Bílá  gallery wall

Obrazy s citáty Coco Chanel ladí do jemně laděného obývacího pokoje. Obrazy s citáty krásně doplní další černobílé motivy.

gallery wall 149
Solitér v ložnici

Dekorujte Vaše oblíbené místo v ložnici vzpomínkou na Vaše oblíbené město z naší široké kolekce map.

gallery wall 150
Ready to hang

Abychom Vám ušetřili čas, máte nyní možnost  si k objednávce obrazových rámů přidat i balení háčku s hmoždinkou. Háček pasuje do malých i velkých rámů a skobička je vhodná pro běžné typy stěn. 

gallery wall 151
Rámy  LIGHT & CLASSIC

Ve snaze neustálého zlepšování jsme rozšířili nabídku krásných a kvalitních dřevěných rámů. Vyznavači minimalistickém designu tak mohou nově sáhnout po 1 cm tenkém profilu označeným Light. Naopak pro zákazníky preferující klasičtější vzhled nabízíme profil ve standardní šířce rámu 2 cm s názvem Classic. Rozdíl mezi Classic and Light rámy je pouze ve velikosti síle rámu  a to  0,8 mm, materiální  a barevné provedení jsou shodné.

V malých formátech doporučujeme Light, ve větším formátu 50×70 cm záleží na Vašich preferencích. Minimalistické motivy art printů lépe vyniknout v rámech Light, naopak k florálním a scandi motivům doporučujeme volit spíše rámy Classic.

Zároveň jsme velmi nadšeni, že Vám můžeme nově nabídnout i dubové rámy pro dokonalé ladění v interiéru a ještě více šmrncu ve stylu scandi.

gallery wall 152
Novinky leden 2020

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit kolekci art printů vybraných světových metropolí, která ať už samostatně, nebo jako součást gallery wall skvěle zapadne především do městských interiérů Vašich domovů.

barva roku

 

Pantone Color of the Year 2020: Classic Blue

Jako každý rok vyhlašují experti z firmy Pantone barvu roku. Pro tento rok byla zvolena  barva Classic Blue. A co k výběru nové barvy říkají designéři z Pantone ?

“Již více než 20 let ovlivňuje barva roku Pantone vývoj produktů a rozhodnutí o nákupu v různých průmyslových odvětvích včetně módy, bytového textilu a průmyslového designu, jakož i balení produktů a grafického designu. Nadčasový a pevný modrý odstín  PANTONE 19-4052 Classic Blue je elegantní ve své jednoduchosti. Připomíná oblohu za soumraku. PANTONE 19-4052 Classic Blue, svými vlastnostmi podněcuje  a provokuje myšlenky. Zdůrazňuje naši touhu po spolehlivém a stabilním základu, na kterém můžeme stavět, když překročíme práh do nové éry.PANTONE 19-4052 Classic Blue je vtisknuta do našich duší jako uklidňující barva. Přináší lidskému duchu pocit klidu a nabízí útočiště. Usiluje o soustředění a překládá čistotu, znovu soustředí naše myšlenky.”

My se těšíme až Vám v průběhu roku přineseme novinky inspirované touto barvou.

Zdroj: pantone.com

gallery wall 153

 

Novinky září 2019

V září jsme pro představili naši novou kolekce Sea Collection. Kresebné motivy korálů jsou krásně kombinovatelné s našimi geometrickými motivy. Zlatavé odstíny barev sluší tak například vizuální kombinaci art printů Honey, Wish a Coral I.

gallery wall 154

 

Jak na kombinaci formátů?

Mnohé z nás nepotěší fakt, že kombinovat se dá na tisíce způsobů. Může mít tak rozmýšlení o vybírání velikostí obrazů vůbec konec? Právě delikátní poměr stran obrazů s formáty 30×40 cm a 50×70  cm, které naše studio nabízí, k sobě krásně ladí. Ať  preferujete kombinování spíše bláznivějším způsobem anebo podle pravidel geometrie, máme pro Vás vizuální tip. Zvolte velký formát 50×70 cm a doplňte jej sobě menšími formáty. Nemusíte je k sobě zarovnat spodními okraji rámů, velmi stylově na stěně vypadá i uspořádání, které jsem pro Vás přichystali. Uspořádání je zlatou střední cestou mezi bláznivějším a geometrickým rozvržením.

gallery wall 155
Novinky května 2019

Jarní měsíce nás znovu vtáhly zpět do cestovatelské nálady, nezbývalo než se nechat zlákat dobrodružnou náladou a připravit pro Vás další cestovatelské mapy měst. Tentokrát jsme však sáhly i po výraznější sytě žluté a korálové barvě. Pro všechny vášnivé cestovatele jsme přidali i vzdálené kouty světa Mexico City, Jakarty i severoamerických měst.

gallery wall 156
Novinky dubna 2019

Velmi často se nás ptáte, kterou barvu rámu bychom doporučili k jemným květinovým motivům z nové kolekce letošního dubna.  Bílá versus černá? Klasický bílý rám obrazu přidá  motivu jemnost, přitom není potřeba se obávat, že by i na minimalistický obrazech rám nebyl znát a obraz by na stěně zanikly. Hloubka rámu Vám vytvoří  přirozený stín a obraz od stěny vystoupí. Bílá varianta je oproti  černé ohleduplnější ke svému okolí, tlumí a začleňuje motiv do prostoru. Působí jemnějším a elegantnějším dojmem. Černá barva je současným trendem v interiérovém designu. Je kontrastní a zvýrazňuje místo zavěšení obrazů i samotný motiv, celkově působí městským dojmem. Rádi byste znali i náš názor? Sdílejte s námi fotografie interiéru a místa zavěšení emailem, rádi se podíváme s Vámi a pomůžeme Vám vybrat pro Vás nejvhodnější variantu.

gallery wall 157

 

Kouzlo prémiového papíru spolu s profesionální tiskovou technologií?

Nejen na našich rostlinných motivech  v čistých sytých odstínech  zelené barvy,  bychom se bez profesionální technologie tisku a celosvětově známé značky Canon neobešly. Tiskneme na prémiový papír Canon satin vysoké gramáže 300 g, abychom nechaly vyniknout kvalitě, stálosti barev i profesionální technologii tisku s rozlišením  až do výše 2 400 dpi,  kterou při tisku používáme. Naše značka spolupracuje s českými profesionálními tiskárnami a naše tisky jsou tak lokálním produktem.

Z NAŠE INSTAGRAMU #laformacz

 

gallery wall 158
gallery wall 159
gallery wall 160
gallery wall 161
gallery wall 162
gallery wall 163
gallery wall 164
gallery wall 165
gallery wall 166
gallery wall 167
gallery wall 168
gallery wall 169
gallery wall 170
gallery wall 171
gallery wall 172
gallery wall 173
gallery wall 174
gallery wall 175
gallery wall 176
gallery wall 177
gallery wall 178
gallery wall 179
gallery wall 180
gallery wall 181
gallery wall 164
gallery wall 176
gallery wall 170
gallery wall 158
gallery wall 159
gallery wall 165
gallery wall 171
gallery wall 177
gallery wall 160
gallery wall 166
gallery wall 172
gallery wall 178
gallery wall 161
gallery wall 167
gallery wall 169
gallery wall 181
gallery wall 175
gallery wall 162
gallery wall 180
gallery wall 163