gallery wall 94

 

Gallery Wall in black and white

Geometrické novinky inspirované rozlehlostí a energií oceánů nakombinované s typografickými motivem krásně ladí mezi dřevěnými prvky interiéru.

gallery wall 95

 

Gallery Wall jemně typografická

V kombinace obrazů s typografickými motivy mohou vyniknout Vaše oblíbené iniciály spolu s jemností květin.

gallery wall 96

 

 Gallery wall ve stylu “Botanical beauty”

 

V krásných čtvercových formátech z naší kolekce rostlin můžete vytvořit originální kombinaci na Vaši obývací stěnu anebo do Vaší ložnice.

gallery wall 97

 

 Gallery wall oděná v bílé

 

Horizontální rozložení obrazů v kombinací tří obrazů sluší opravdu každému prostoru. Nežně sněhové motivy orchidejí se krásně dají kombinovat s motivy z kolekce citátů.

gallery wall 98

 

Skandinávský styl ve Vašem oblíbeném koutku

 

I zašitý koutek v interiéru můžou ovládnou Vaše oblíbené motivy. My jsme na jeden nezapomněli a dotvořili jsem jej obrazy ze skandinávské kolekce.

gallery wall 99

 

 Nově pro Vás máme obrazy do dětské říše i ve formátu 50×70 cm

 

Doplňte říši svých zlatíček o krásně motivy zvířátek v jemných barevných odstínech.

gallery wall 100

 

 Gallery Wall do jemně laděného interiéru

 

V interiérech, kde dominují pískové či jemné tóny barev, stěny krásně doplní černobílé motivy. My jsme nadekorovali soukromí ložnice decentními motivy květin spolu s černobílou mapou jedné ze světových metropolí.

gallery wall 101

 

Scandi Gallery Wall ve formátech 30×40 cm

Naše skandinávské motivy jsou plné tónů odlehčených barev. Krásně se kombinují s černobílými motivy a dokáží rozzářit Váš interiér.

gallery wall 102

 

Zvířecí motivy do dětského království

 

Pro všechny malé nezbedy máme jemné modré a růžové tóny barev se zvířecí motivy. Jemné barvy se hodí do dětské říše a krásně dodekorují stěny u postýlek.

gallery wall 103

 

Gallery wall v kombinaci formátů 50×70 cm a 30×40 cm

 

Novinky z černobílých motivů květin v kombinaci větších formátů s těmi menšími vytvoří krásnou dlaždicovou gallery wall.

gallery wall 104

 

Gallery wall v černobílé

 

Naše černobílé motivy květin jsme doplnili o dvě nádherné téměř nadpozemské kousky. Kombinaci černobílých obrazů s florálními motivy jsem doplnili o krásný citát.

gallery wall 105

 

Gallery wall zahalena v kráse magnolií

 

Vytvořili jsem pro Vás krásné art printy Magnolií z květinových motivů. Nebývalou ladnost květů jsem v naší Gallery wall doplnili novinkami z našich citátů, kterým spojení čistému typografickému minimalismu a křehkosti květů velmi sluší.

gallery wall 106
Něžná gallery wall

Pro jemně laděnou ložnici jsme vytvořili černobílou Gallery wall. Balanc mezi černobílými motivy květin vytvořili art printy z nové kolekce typography.

gallery wall 107
Ladnost květinových motivů

Ladná kombinace obrazů z Flower collection vypadá v interiéru nad sedačkou anebo postelí opravdu nádherně. Tři velké formáty 50×70 cm nechají vyniknout všem detailům a plnosti barev a zútulní Váš domov.

V interiéru jsem nakombinovali tyto art printy :

gallery wall 108

 

Skvostné magnólie

 

Skutečné královny mezi květinami jsme zvěčnili na našich artprinech. Dechberoucí krása květů vynikne v každém ladném interiéru.

gallery wall 109

 

Goldie gallery wall

Jemné, ale svým zlatavým nádechem výrazné jako protipól sytým barvám v interiéru. Obrazy z naší kolekce geometrie ve zlatavých barvách anebo kolekce korálů. Krásně kombinovatelné mezi sebou vzájemně.

gallery wall 110

 

Vzpomínky na Vaše oblíbená města

Pro milovníky cestování máme kolekci map a měst, ve které můžete vybírat Vaše oblíbené metropole. Vybírat a kombinovat můžete mapy exotických destinací i mateřská města Vašich oblíbených fotbalových klubů.

gallery wall 111

 

Gallery wall ve stylu scandi

 

Vytvořili jsme novou kolekci sinati, plnou skořicových, medových, kakaových tónů barev v kombinaci jemně béžové a narůžovo barvy. Obrazy jsou tak opravdovou delikatesou a jsou krásně kombinovatelné mezi sebou.

gallery wall 112

 

Květinová gallery wall

Černobílé květy v krásném detailu je možné kombinovat ve formátech 50×70 cm a 30×40 cm. Černobílá kombinace obrazů je univerzální v různě laděných interiérech a přesto dokáže ozvláštnit a zútulnit Váš domov.

gallery wall 113

 

Solitér v ložnici

Do Vašeho milovaného koutku si můžete zavěsit či opřít jeden z našich obrazů. Solitér v místnosti umí úplné zázraky.

gallery wall 114

 

Solitér ve Vaší jídelně

 

Stěny v místě, kde se schází celá rodina můžete dekorovat i jedním větším solitérem ve velikostí 50×70 cm a zpříjemnit tak atmosféru kolem i tak rušného stolu.

gallery wall 115

 

Gallery wall

Krásný kombinace větších a menších formátů v obývacím pokoji. Kombinace typografické kolekce, map a motivů motýlů.

gallery wall 116

 

Bílá  gallery wall

Obrazy s citáty Coco Chanel ladí do jemně laděného obývacího pokoje. Obrazy s citáty krásně doplní další černobílé motivy.

gallery wall 117

 

Solitér v ložnici

 

Dekorujte VAše oblíbené místo v ložnici vzpomínkou na Vaše oblíbené město z naší široké kolekce map.

gallery wall 118

 

Ready to hang

 

Abychom Vám ušetřili čas, máte nyní možnost  si k objednávce obrazových rámů přidat i balení háčku s hmoždinkou. Háček pasuje do malých i velkých rámů a skobička je vhodná pro běžné typy stěn. 

gallery wall 119

 

Rámy  LIGHT & CLASSIC

Ve snaze neustálého zlepšování jsme rozšířili nabídku krásných a kvalitních dřevěných rámů. Vyznavači minimalistickém designu tak mohou nově sáhnout po 1 cm tenkém profilu označeným Light. Naopak pro zákazníky preferující klasičtější vzhled nabízíme profil ve standardní šířce rámu 2 cm s názvem Classic. Rozdíl mezi Classic and Light rámy je pouze ve velikosti síle rámu  a to  0,8 mm, materiální  a barevné provedení jsou shodné.

V malých formátech doporučujeme Light, ve větším formátu 50×70 cm záleží na Vašich preferencích. Minimalistické motivy art printů lépe vyniknout v rámech Light, naopak k florálním a scandi motivům doporučujeme volit spíše rámy Classic.

Zároveň jsme velmi nadšeni, že Vám můžeme nově nabídnout i dubové rámy pro dokonalé ladění v interiéru a ještě více šmrncu ve stylu scandi.

gallery wall 120

 

Novinky leden 2020

 

Jsme nadšeni, že Vám můžeme představit kolekci art printů vybraných světových metropolí, která ať už samostatně, nebo jako součást gallery wall skvěle zapadne především do městských interiérů Vašich domovů.

barva roku

 

Pantone Color of the Year 2020: Classic Blue

 

Jako každý rok vyhlašují experti z firmy Pantone barvu roku. Pro tento rok byla zvolena  barva Classic Blue. A co k výběru nové barvy říkají designéři z Pantone ?

“Již více než 20 let ovlivňuje barva roku Pantone vývoj produktů a rozhodnutí o nákupu v různých průmyslových odvětvích včetně módy, bytového textilu a průmyslového designu, jakož i balení produktů a grafického designu. Nadčasový a pevný modrý odstín  PANTONE 19-4052 Classic Blue je elegantní ve své jednoduchosti. Připomíná oblohu za soumraku. PANTONE 19-4052 Classic Blue, svými vlastnostmi podněcuje  a provokuje myšlenky. Zdůrazňuje naši touhu po spolehlivém a stabilním základu, na kterém můžeme stavět, když překročíme práh do nové éry.PANTONE 19-4052 Classic Blue je vtisknuta do našich duší jako uklidňující barva. Přináší lidskému duchu pocit klidu a nabízí útočiště. Usiluje o soustředění a překládá čistotu, znovu soustředí naše myšlenky.”

My se těšíme až Vám v průběhu roku přineseme novinky inspirované touto barvou.

Zdroj: pantone.com

gallery wall 121

 

Novinky září 2019

V září jsme pro představili naši novou kolekce Sea Collection. Kresebné motivy korálů jsou krásně kombinovatelné s našimi geometrickými motivy. Zlatavé odstíny barev sluší tak například vizuální kombinaci art printů Honey, Wish a Coral I.

gallery wall 122

 

Jak na kombinaci formátů?

Mnohé z nás nepotěší fakt, že kombinovat se dá na tisíce způsobů. Může mít tak rozmýšlení o vybírání velikostí obrazů vůbec konec? Právě delikátní poměr stran obrazů s formáty 30×40 cm a 50×70  cm, které naše studio nabízí, k sobě krásně ladí. Ať  preferujete kombinování spíše bláznivějším způsobem anebo podle pravidel geometrie, máme pro Vás vizuální tip. Zvolte velký formát 50×70 cm a doplňte jej sobě menšími formáty. Nemusíte je k sobě zarovnat spodními okraji rámů, velmi stylově na stěně vypadá i uspořádání, které jsem pro Vás přichystali. Uspořádání je zlatou střední cestou mezi bláznivějším a geometrickým rozvržením.

gallery wall 123

 

Novinky května 2019

 

Jarní měsíce nás znovu vtáhly zpět do cestovatelské nálady, nezbývalo než se nechat zlákat dobrodružnou náladou a připravit pro Vás další cestovatelské mapy měst. Tentokrát jsme však sáhly i po výraznější sytě žluté a korálové barvě. Pro všechny vášnivé cestovatele jsme přidali i vzdálené kouty světa Mexico City, Jakarty i severoamerických měst.

gallery wall 124
Novinky dubna 2019

 

Velmi často se nás ptáte, kterou barvu rámu bychom doporučili k jemným květinovým motivům z nové kolekce letošního dubna.  Bílá versus černá? Klasický bílý rám obrazu přidá  motivu jemnost, přitom není potřeba se obávat, že by i na minimalistický obrazech rám nebyl znát a obraz by na stěně zanikly. Hloubka rámu Vám vytvoří  přirozený stín a obraz od stěny vystoupí. Bílá varianta je oproti  černé ohleduplnější ke svému okolí, tlumí a začleňuje motiv do prostoru. Působí jemnějším a elegantnějším dojmem. Černá barva je současným trendem v interiérovém designu. Je kontrastní a zvýrazňuje místo zavěšení obrazů i samotný motiv, celkově působí městským dojmem. Rádi byste znali i náš názor? Sdílejte s námi fotografie interiéru a místa zavěšení emailem, rádi se podíváme s Vámi a pomůžeme Vám vybrat pro Vás nejvhodnější variantu.

gallery wall 125

 

Kouzlo prémiového papíru spolu s profesionální tiskovou technologií?

 

Nejen na našich rostlinných motivech  v čistých sytých odstínech  zelené barvy,  bychom se bez profesionální technologie tisku a celosvětově známé značky Canon neobešly. Tiskneme na prémiový papír Canon satin vysoké gramáže 300 g, abychom nechaly vyniknout kvalitě, stálosti barev i profesionální technologii tisku s rozlišením  až do výše 2 400 dpi,  kterou při tisku používáme. Naše značka spolupracuje s českými profesionálními tiskárnami a naše tisky jsou tak lokálním produktem.

Z NAŠE INSTAGRAMU #laformacz

 

gallery wall 126
gallery wall 127
gallery wall 128
gallery wall 129
gallery wall 130
gallery wall 131
gallery wall 132
gallery wall 133
gallery wall 134
gallery wall 135
gallery wall 136
gallery wall 137
gallery wall 138
gallery wall 139
gallery wall 140
gallery wall 141
gallery wall 142
gallery wall 143
gallery wall 144
gallery wall 145
gallery wall 146
gallery wall 147
gallery wall 148
gallery wall 149
gallery wall 132
gallery wall 144
gallery wall 138
gallery wall 126
gallery wall 127
gallery wall 133
gallery wall 139
gallery wall 145
gallery wall 128
gallery wall 134
gallery wall 140
gallery wall 146
gallery wall 129
gallery wall 135
gallery wall 137
gallery wall 149
gallery wall 143
gallery wall 130
gallery wall 148
gallery wall 131